Code Product: 000110363

Cereali Kellogg Spec K 40x30gr

Kellogg's Special K

23.26 €

19.38 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Kellogg's
  • Product: Cereali Kellogg Spec K 40x30gr
  • Ingredients: Riso (47%)
    Frumento integrale (37%)
    Zucchero
    Orzo (5%)
    Farina di malto d'orzo
    Sale
    Estratto di malto d'orzo
    Niacina
    Ferro
    Zinco
    Riboflavina
    Tiammina
    Vitamina B6
    Acido folico
    Vitamina D
    Vitamina B12
    Può contenere glutine da altri cereali, latte

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cereali Kellog All Bran 40x45g

Kellogg's All-Bran Original 45 g

27.43 €

15.24 € per kg

Add

Cereal Activity Mult Cioc 300g

Activity Multigrano con cioccolato fondente 300 g

3.81 €

12.71 € per kg

Add

Cereali Kellog Corn Fla 40x24g

Kellogg's Corn Flakes 24 g

17.55 €

18.28 € per kg

Add

Cereal Corn Flakes Tradiz 1 Kg

1 Kg

6.03 €

6.04 € per kg

Add

Cereali Nesquik Duo 325 G

NESQUIK Duo Palline con cereali integrali, cacao e cioccolato bianco 325 g

3.89 €

11.97 € per kg

Add

Crusca fiorentini integrale 250 gr

Fiorentini l'Originale Crusca al Naturale 250 g

1.55 €

6.20 € per kg

Add
Show categories