Code Product: 000110362

Cereali Kellog All Bran 40x45g

Kellogg's All-Bran Original 45 g

27.43 €

15.24 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Kellogg's
  • Product: Cereali Kellog All Bran 40x45g
  • Ingredients: Crusca di frumento (86%)
    Zucchero
    Estratto di malto d'orzo
    Sale
    Vitamine e minerali: niacina, ferro, vitamina B6, riboflavina, tiammina, acido folico, vitamina D, vitamina B12
    Può contenere glutine da altri cereali

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cereali Kellogg Spec K 40x30gr

Kellogg's Special K

23.26 €

19.38 € per kg

Add

Nestle Corn Flakes Cereali 375 Gr

GO FREE Corn Flakes Fiocchi di mais senza glutine 375 g

3.25 €

8.67 € per kg

Add

Cereali Kellog Frosties 40x35g

Kellogg's Frosties 35 g

29.68 €

21.20 € per kg

Add
Gluten free

Cereal Schar Corn Flakes Senza Glutine 250Gr

Schär Corn Flakes 250 g

2.96 €

11.85 € per kg

Add

Cereali Nesquik Duo 325 G

NESQUIK Duo Palline con cereali integrali, cacao e cioccolato bianco 325 g

3.89 €

11.97 € per kg

Add

Best Seller

Cereali Muesli Frutta 1000 Gr

1 Kg

6.95 €

6.95 € per kg

Add
Show categories