Code Product: 000140005

Barilla Pasta Spaghetti

Barilla Pasta Spaghetti n.5 100% Grano Italiano 500g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Barilla
  • Product: Grani selezionati 100% italiani
  • Ingredients: Semola di grano duro
    Acqua
    Può contenere tracce di soia e senape

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pasta Barilla Mezze Pen Rig 5k

Barilla for Professionals Mezze penne rigate n°70 Pasta classica Corta Catering Food Service 5kg

11.85 €

2.37 € per kg

Add

Pasta Barilla Mini Ruote Rigate 500Gr

Barilla Pasta Piccolini Mini Ruote 100% grano italiano 500 g

1.46 €

2.92 € per kg

Add

Pasta Barilla Lasagne 3kg

Barilla for Professionals Emiliane Pasta uovo Lasagne Catering Food Service 6pz x 500g

23.56 €

7.85 € per kg

Add

Barilla Pasta Midolline N24 500Gr

Barilla Pasta Midolline n.24 100% grano italiano 500 g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Best Seller

Tortellini Pagani Prosc 250gr

Pagani Tortellini con prosciutto crudo 250 g

1.69 €

6.78 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Garofalo Linguine 500gr

Garofalo Linguine 12 Pasta di Gragnano IGP 500 g

1.39 €

2.77 € per kg

Add
Show categories