Code Product: 000120121

Yogurt Vipiteno Intero Cocco 2x125Gr

0.25 Kg

1.25 €

4.99 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Vipiteno
  • Product: Yog Vipiteno Int Cocco 2x125g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Danone Actimel Multifrutta 6X100Gr

Actimel multifrutti 6 x 100 g

4.25 €

7.08 € per kg

Add

Best Seller

Yog Danon Actimel Frag 6x100gr

Actimel fragola 6 x 100 g

4.25 €

7.08 € per kg

Add

Stuffer Cremolo Latte Frutta 6x50gr

Stuffer Cremolo latte & frutta fragola - banana - albicocca 6 x 50 g

1.89 €

62.99 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Muller Mix Bora Bora 150Gr

müller Mix Bora Bora Yogurt al Cocco + Palline al Lime 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add

Best Seller

Yog Danone Activ Bia-cer 4x125

Activia Fibre Bianco cereali 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt Arborea Naturale Magro 500Gr

Arborea Yogurt Zero Grassi Bianco 500 g

2.05 €

2.05 € per kg

Add
Show categories