Code Product: 000572378

Yogurt da bere Alpli Fragola 500gr

0.5 Kg

9.20 €

2.30 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog Alpli Bere Fragola 500gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Arborea Yogurt Magro Fragola 2X125Gr

Arborea Yogurt Zero Grassi Fragola in pezzi 2 x 125 g

1.46 €

5.84 € per kg

Add

Best Seller

Arborea Yogurt Magro 2x125Gr

Arborea Yogurt Zero Grassi Bianco 2 x 125 g

1.31 €

5.25 € per kg

Add

Yog Danone Activ Per-cer 4x125

Activia Fibre Pera cereali 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Fage Total 2% Bianco 150gr

Yogurt Greco Fage Total 2% Grassi 150 g

1.50 €

9.99 € per kg

Add

Yogurt Arborea da Bere Fragola 200gr

Arborea Yogurt da Bere Fragola 200 g

1.09 €

5.46 € per kg

Add

Yogurt Danone Activia 0,01% Pesca

Activia 0% Grassi Pesca in pezzi 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add
Show categories