Code Product: 000531884

Yog Alpro G120 Cocco

0.12 Kg

1.40 €

11.68 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog Alpro G120 Cocco
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Yog Danone Activ 0 Bi-ce 4x125

Activia 0% Grassi Bianco cereali 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt Muller Mix Fiocchi Cioccolato 150Gr

müller Mix Yogurt Bianco Più Fiocchi al Cioccolato 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add

Yogurt Intero Ciliegia Frullata 2x125gr

Arborea Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità Ciliegia Frullata 2 x 125 g

1.39 €

5.57 € per kg

Add

Yogurt da bere Multfrutti Alpli 500g

alplì Yogurt da Bere Multifrutti 500 g

1.15 €

2.30 € per kg

Add

Stuffer Cremolo Latte Frutta 6x50gr

Stuffer Cremolo latte & frutta fragola - banana - albicocca 6 x 50 g

1.89 €

62.99 € per kg

Add

Yogurt Stuffer Frutta Assortiti 6X125Gr

Stuffer Yogurt cremoso Mela-Banana, Fragola, Agrumi Frutta Frullata 6 x 125 g

3.59 €

4.79 € per kg

Add
Show categories