Code Product: 000530555

Yog Alpro Coconut Caramel G120

0.12 Kg

1.40 €

11.68 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog Alpro Coconut Caramel G120
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Yogurt Fragola Frullata 2x125gr

Arborea Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità Fragola Frullata 2 x 125 g

1.39 €

5.57 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Danone Activia Bianco 0% Grassi

ACTIVIA Yogurt Bianco Naturale 0% grassi con Probiotico Bifidus, 4x125g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt Danone Danacol Fragola 4X100Gr

Danacol Fragola 4 x 100 g

3.59 €

8.98 € per kg

Add
Lactose freeSardinian products

Kefir Arborea Ayo Intero Mirtillo 140Gr

0.14 Kg

1.05 €

7.50 € per kg

Add

Stuffer Cremolo Latte Frutta 6x50gr

Stuffer Cremolo latte & frutta fragola - banana - albicocca 6 x 50 g

1.89 €

62.99 € per kg

Add

Best Seller

Danone Activia Avena Noci 4x125Gr

Activia Fibre Avena noci 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add
Show categories