Code Product: 000112061

Semola Ism Rimacinata 25kg

25 Kg

32.20 €

1.29 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Semola Ism Rimacinata 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina F/mag Dolci Soffici 1kg

Le Farine Magiche Dolci Soffici 1000 g

2.19 €

2.19 € per kg

Add

Farina Caputo Nuvola 0 25kg

Caputo Nuvola Farina di Grano Tenero Tipo "0" 25 kg

51.45 €

2.06 € per kg

Add

Farina Caputo Pizz Blu 00 25kg

Caputo Pizzeria Farina di Grano Tenero Tipo "00" 25 kg

31.86 €

1.28 € per kg

Add

Farina Ism 00 25kg

Industria Sarda Molini Farina di Grano tenero Linea speciale per pizza 25 kg

27.76 €

1.11 € per kg

Add

Farina Selezione Casillo Dolci 1Kg

Molino Casillo il Dolce Farina Tipo '00' 1000 g

1.25 €

1.26 € per kg

Add

Farina Selez Casill Ischia 5kg

5 Kg

5.56 €

1.11 € per kg

Add
Show categories