Code Product: 000113911

Semola Casillo Rimacinata 25kg

25 Kg

32.29 €

1.29 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Semola Casillo Rimacinata 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Simec 00

1 Kg

1.29 €

1.29 € per kg

Add

Pure' Pfanni 4buste X 75gr

Pfanni Purè di Patate in Fiocchi 4 x 75 g

3.39 €

11.30 € per kg

Add

Farina Selezionata Casillo Tipo 0 1Kg

Molino Casillo Tipo '0' Farina Tipo '0' 1000 g

1.09 €

1.09 € per kg

Add

Semolino Barilla 300gr

Barilla Semola Grano Duro Semolino Ideale per Gnocchi alla Romana e Minestre 300g

1.19 €

3.96 € per kg

Add

Best Seller

Farina Barilla Oo 500gr

Barilla Farina Tipo "00" di Grano Tenero 500 g

0.65 €

1.30 € per kg

Add
Sardinian products

Galleu Semola Grano Duro Blu 1Kg

1 Kg

2.22 €

2.22 € per kg

Add
Show categories