Code Product: 000111740

Semola Casil Gr Duro Aran 25kg

25 Kg

34.04 €

1.36 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Semola Casil Gr Duro Aran 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Semolato Rimacinato Galleu 5kg

5 Kg

9.45 €

1.89 € per kg

Add

Farina Selezione Casillo Dolci 1Kg

Molino Casillo il Dolce Farina Tipo '00' 1000 g

1.25 €

1.26 € per kg

Add

Farina Caputo 1 Storica Kg25

Caputo Tipo 1 Farina di grano tenero 25 kg

46.49 €

1.86 € per kg

Add

Semola Casillo Rimac Capp 5kg

Molino Casillo Le Speciali Senatore Cappelli Rimacinata Senatore Cappelli 5 kg

15.80 €

3.16 € per kg

Add
Wholegrain

Farina Integrale Barilla

Barilla Farina Integrale di Grano Tenero 1000g

2.55 €

2.55 € per kg

Add

Semola Casillo Rimacinata 1kg

Molino Casillo Rimacinata Semola Rimacinata 1000 g

1.39 €

1.38 € per kg

Add
Show categories