Code Product: 000126005

Semola Caputo Rimacin Dura 5kg

5 Kg

10.04 €

2.01 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Semola Caputo Rimacin Dura 5kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Spadoni Farina Calibrata

Molino Spadoni Gran Mugnaio la Calibrata del Gran Mugnaio Farina "00" 5 Kg

8.22 €

1.64 € per kg

Add

Galleu Semolato Rimacinato Grano Duro

1 Kg

2.09 €

2.09 € per kg

Add

Farina Caputo Pizz Blu 00 25kg

Caputo Pizzeria Farina di Grano Tenero Tipo "00" 25 kg

31.86 €

1.28 € per kg

Add

Farina Spadoni 00 Antigrumi 1k

Molino Spadoni Gran Mugnaio Farina di Grano Tenero Tipo "00" Anti-Grumi 1000 g

1.95 €

1.96 € per kg

Add

Barilla Farina Tipo 0 Manitoba 1 Kg

Barilla Farina Tipo "0" Tipo Manitoba 1000 g

2.17 €

2.17 € per kg

Add

Semolino Barilla 300gr

Barilla Semola Grano Duro Semolino Ideale per Gnocchi alla Romana e Minestre 300g

1.19 €

3.96 € per kg

Add
Show categories