Code Product: 000222049

Salsa Pronta Rosa dei Gusti Ciliegino 330Gr

0.33 Kg

1.49 €

4.52 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Rosa dei Gusti
  • Product: Salsa Pronta Rdg Cilieg 330gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Pesto Fresco Rana Genoves 140g

Giovanni Rana il Pesto Fresco alla Genovese 140 g

2.91 €

20.78 € per kg

Add

Pomodoro Mutti Polpa 2500gr

Mutti Polpa Pomodori in Finissimi Pezzi 2500 g

6.95 €

2.78 € per kg

Add

Best Seller

Passata Santa Rosa La Polposa 700Gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Polposa 700 g

1.55 €

2.22 € per kg

Add

Pesto Barilla Genov Busta 500g

Barilla for Professionals Pesto Genovese Catering Food Service 500 g

7.54 €

17.53 € per kg

Add

Polpa Di Pomodoro Mutti 3X400Gr

Mutti Polpa di Pomodoro 3 x 400 g

3.08 €

2.57 € per kg

Add

Pomodori Pelati Casar 2500g

Casar Pomodori Pelati 2500 g

4.85 €

1.83 € per kg

Add
Show categories