Code Product: 000117441

Riso Okomesan Per Sushi 20kg

20 Kg

60.84 €

3.04 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Riso Okomesan Per Sushi 20kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Knorr Dadi Vegetale

Knorr Dado Vegetale 10 Dadi 100 g

1.44 €

0.14 € per piece

Add

Sushi Nori Yutaka 11Gr

Yutaka Sushi Nori 5 sheets 11 g

4.59 €

459.03 € per kg

Add
Gluten free

Knorr Brodo Manzo Granulare 1Kg

Knorr Chef's Brodo di Manzo Granulare 1 kg

25.16 €

50.33 € per kg

Add

Brodo Knorr Granulare Pollo 150Gr

Knorr Brodo Granulare Pollo 150 g

2.64 €

17.58 € per kg

Add

Knorr Brodo dell'Orto Granulare 1,15Kg

Knorr Chef's Brodo dell'Orto Granulare 1,15 kg

24.05 €

20.91 € per kg

Add

Knorr Brodo Granulare Classico 150Gr

Knorr Brodo Granulare Classico 150 g

2.69 €

17.93 € per kg

Add
Show categories