Code Product: 000449694

Polvere Omino B Biancoviv 500

0.5 Kg

74.06 €

10.58 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Polvere Omino B Biancoviv 500
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Bio Presto Bucato Mano Ml 750

BIO PRESTO Bucato a Mano 750 ml

2.99 €

3.99 € per litre

Add

Det Lav Mon Amo Fresh Bl 26lav

Mon Amour Fresh Blue Detersivo Extra Profumato 1,560 L

4.39 €

2.82 € per litre

Add

Vernel Conc Fresh Rosa 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Freschezza Floreale 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Best Seller

Winnis Detergente Lavatrice Eco 25 Lavaggi

Winni's Naturel Lavatrice Aleppo e Verbena 1,25 l

6.49 €

5.20 € per litre

Add

Fabuloso Amm Conc Fresco 1.25l

Fabuloso ammorbidente concentrato Fresco Mattino 54 lavaggi 1,25 L

3.49 €

2.79 € per litre

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add
Show categories