Code Product: 000115837

Pizzachef Fine Greci 4250 Ml

4.25 Lt

10.09 €

2.37 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pizzachef Fine Greci 4250 Ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Polpa La Finissima Cirio 3X400

Cirio i Classici dal 1856 Polpa Finissima 3 x 400 g

2.79 €

2.33 € per kg

Add

Pomod Polpa Casar 400g E-o

Casa Polpa a Dadini 400 g

1.30 €

3.27 € per kg

Add

Best Seller

Passata Pomodoro Casar Bottiglia 350gr

Casar Passata di Pomodoro 350 g

1.23 €

3.53 € per kg

Add

Best Seller

Pomod Mutti Polpa Pezzi 790gr

Mutti Polpa di Pomodoro 790 g

2.53 €

3.20 € per kg

Add
Gluten free

Barilla Sugo Arrabbiata 400gr

Barilla Sugo Arrabbiata 100% Pomodoro e Peperoncino italiani Condimento per Pasta 400g

2.29 €

5.73 € per kg

Add

Polpachef Greci

4.05 Kg

10.09 €

2.50 € per kg

Add
Show categories