Code Product: 000312173

Piastra Grill 40x28 Horecatech

1 piece

410.48 €

410.48 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Piastra Grill 40x28 Horecatech
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vernel Conc Fresh Rosa 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Freschezza Floreale 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Bio Presto Bucato Mano Ml 750

BIO PRESTO Bucato a Mano 750 ml

2.99 €

3.99 € per litre

Add

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Best Seller

Detersivo Lavatrice Omino Bianco C/Igien 35 Lavaggi

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Igienizzante 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per kg

Add

Coccolino Aria Primavera 3+1lt

Coccolino Ammorbidente Aria di Primavera 3 Litri

5.89 €

1.48 € per litre

Add

Winni's Detersivo Bucato A Mano

Winni's Bucato a Mano Aleppo e Verbena 750 ml

2.69 €

3.59 € per litre

Add
Show categories