Code Product: 000307082

Paletta Battimosca Minerva

1 piece

0.89 €

0.89 € per piece

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Paletta Battimosca Minerva
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Deox Ammorbidente Concentrato Primavera 660Ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Fiori di Primavera, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per kg

Add

Det Lav Mon Amo Fresh Bl 26lav

Mon Amour Fresh Blue Detersivo Extra Profumato 1,560 L

4.39 €

2.82 € per litre

Add

Vernel Conc Fresh Rosa 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Freschezza Floreale 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Best Seller

Omino Bianc Addit Polv 500gr

Omino Bianco Additivo Smacchiante Polvere 500 g

5.29 €

10.58 € per kg

Add

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Best Seller

Detersivo Chanteclair Lavatrice Marsiglia 28 Lavaggi

Chanteclair Lavatrice Marsiglia 1260 ml

4.49 €

3.56 € per kg

Add
Show categories