Code Product: 000318281

Lenor Oro e Fiori 42 Lavaggi

1 piece

4.99 €

4.99 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Lenor, Lenor
  • Product: Lenor Oro Fiori 42lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Felce Azzurra Ammorbidente MonAmour Blu 3lt

Mon Amour Blu Mare Ammorbidente 3 litri

4.69 €

1.56 € per litre

Add

Amm Vernel Lavan 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Lavanda 2,970 L

4.79 €

1.61 € per litre

Add

Best Seller

Vanish Rosa Gel 725ml

Vanish Oxi Action Gel Rosa Smacchiatore bucato 750ml

5.49 €

7.52 € per litre

Add

Best Seller

Detersivo Chanteclair Lavatrice Marsiglia 28 Lavaggi

Chanteclair Lavatrice Marsiglia 1260 ml

4.49 €

3.56 € per kg

Add

Best Seller

Omino Bianco Disinfettante Liquido 900Ml

Omino Bianco Additivo Igienizzante con tecnologia Deo+ 900 ml

3.29 €

3.66 € per litre

Add

Sole Bucato Delicati 1Lt

Sole Detersivo lavatrice Classico per Capi Fini 16 lavaggi 1 L

2.19 €

2.20 € per litre

Add
Show categories