Code Product: 000318285

Lenor Ammorbidente Capri 42 Lavaggi

1 piece

4.99 €

4.99 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Lenor, Lenor
  • Product: Lenor Capri 42lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ammor Deox Conc Van/arga 660ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Vaniglia e Argan, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per litre

Add

Best Seller

Detersivo Lavatrice Omino Bianco C/Igien 35 Lavaggi

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Igienizzante 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per kg

Add

Ammorb Vernel Blu 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Blu Oxygen 2,970 L

5.38 €

1.82 € per litre

Add

Sole Bucato Tutticolori Lt.1

Sole Detersivo lavatrice Tutticolori 16 lavaggi 1 L

2.19 €

2.20 € per litre

Add

Amm Vernel Lavan 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Lavanda 2,970 L

4.79 €

1.61 € per litre

Add

Winni's Detersivo Bucato A Mano

Winni's Bucato a Mano Aleppo e Verbena 750 ml

2.69 €

3.59 € per litre

Add
Show categories