Code Product: 000318283

Lenor Ametista Bouquet 42 Lavaggi

1 piece

4.99 €

4.99 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Lenor
  • Product: Lenor Ametista Bouquet 42lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Sapone Sole Bianc Mars 250g Bi

Sole Sapone per bucato Bianco 2 x 250 gr

3.45 €

6.91 € per kg

Add

Winni's Detersivo Bucato A Mano

Winni's Bucato a Mano Aleppo e Verbena 750 ml

2.69 €

3.59 € per litre

Add

Best Seller

Napisan Liquido Pmc 1lt

Napisan Additivo Liquido Disinfettante Classico 1 L

5.35 €

5.36 € per litre

Add

Vernel Conc Fresh Rosa 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Freschezza Floreale 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Bio Presto Bucato Mano Ml 750

BIO PRESTO Bucato a Mano 750 ml

2.99 €

3.99 € per litre

Add
Show categories