Code Product: 000311252

Legna Familia Rete 10kg

10 Kg

6.99 €

0.70 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Legna Familia Rete 10kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

General Liq Universale 44lav

General Universale Nuova Formula 5in1 1,98 l

4.99 €

2.53 € per litre

Add

Best Seller

Vanish Rosa Gel 725ml

Vanish Oxi Action Gel Rosa Smacchiatore bucato 750ml

5.49 €

7.52 € per litre

Add

Best Seller

Winnis Detergente Lavatrice Eco 25 Lavaggi

Winni's Naturel Lavatrice Aleppo e Verbena 1,25 l

6.49 €

5.20 € per litre

Add

Best Seller

Bio Presto Liq Colore 35lav

BIO PRESTO Liquido Color 35 Lavaggi 1,575 l

5.99 €

3.79 € per litre

Add

Best Seller

Sole Lavatrice Polvere 26mis

Sole Polvere lavatrice Bianco Splendente 26 lavaggi 1,3 kg

5.49 €

4.22 € per kg

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add
Show categories