Code Product: 000114825

Granella Di Nocciole 750 Gr

0.75 Kg

17.79 €

23.72 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Granella Di Nocciole 750 Gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Galleu Semolato Rimacinato Grano Duro

1 Kg

2.09 €

2.09 € per kg

Add

Semolato Rimacinato Galleu 5kg

5 Kg

9.45 €

1.89 € per kg

Add

Semola Rimacinata Galleu 5kg

5 Kg

11.01 €

2.20 € per kg

Add

Farina 00 Di Sardegna 1 Kg

1 Kg

0.92 €

0.93 € per kg

Add

Polenta Valsugana Taragna 330g

Polenta Valsugana la Taragna 330 g

2.25 €

6.81 € per kg

Add

Farina 0 Ism Manitoba 5kg

Simec Farina di grano tenero Tipo "0" Manitoba 5 kg

8.75 €

1.75 € per kg

Add
Show categories