Code Product: 000114819

Granella Di Arachidi 750 Gr

0.75 Kg

6.44 €

8.59 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Granella Di Arachidi 750 Gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Crastan Pure' Di Patate 225gr

Crastan preparato per Purè di patate in fiocchi 3 x 75 g

1.95 €

8.48 € per kg

Add

Barilla Farina 00

Barilla Farina tipo "00" 1000g

1.11 €

1.11 € per kg

Add

Semola Lecca Fine 0.500

Semola Fine 500 g

1.45 €

2.90 € per kg

Add

Semola Casillo Rimac Capp 5kg

Molino Casillo Le Speciali Senatore Cappelli Rimacinata Senatore Cappelli 5 kg

15.80 €

3.16 € per kg

Add

Polenta Valsugana Taragna 330g

Polenta Valsugana la Taragna 330 g

2.25 €

6.81 € per kg

Add

Farina Barilla Oo 5kg

Barilla Farina Tipo "00" di Grano Tenero 5 kg

6.93 €

1.38 € per kg

Add
Show categories