Code Product: 000448389

Frumina Paneangeli 250Gr 1

0.25 Kg

1.29 €

5.16 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Paneangeli, Paneangeli
  • Product: Frumina P Angeli 250gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Prep Cameo Ciobar Denso 50 Bst

cameo Ciobar Classico 50 x 25 g

30.61 €

24.49 € per kg

Add

Dolceneve Paneang 300 Gr

PANEANGELI Dolceneve 3 x 100 g

4.39 €

14.63 € per kg

Add

Cameo Panna Cotta Frutti Di Bosco Gr 107

cameo Preparato per Panna Cotta con guarnizione ai frutti di bosco 107 g

1.59 €

14.85 € per kg

Add

Preparato X Granite Fabbri 1kg

Fabbri Preparato per Granita Neutra Granitina 1 kg

11.28 €

11.28 € per kg

Add

Fecola Patate P.angeli 500gr

PANEANGELI Fecola di Patate 500 g

2.88 €

5.76 € per kg

Add

Panna Cotta Ristora Prep 1kg

ristora Professional Panna Cotta Istantanea 1 Kg

9.92 €

9.92 € per kg

Add
Show categories