Code Product: 000470222

Fiordi Rigoni Fr Bosco 80x20g

1.85 Kg

27.63 €

14.94 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Fiordi Rigoni Fr Bosco 80x20g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Confettura Zuegg Zero Zuccheri Albicocca 220Gr

Zuegg Zero Zuccheri Aggiunti* Albicocche 220 g

3.49 €

15.86 € per kg

Add

Confettura M&G Frutti Bosco Fantasy 400Gr

Fantasy Confettura Extra Frutti di bosco 400 g

2.63 €

6.59 € per kg

Add

Confettura Zuegg Albicocca 320gr

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Albicocche 320 g

2.79 €

8.72 € per kg

Add

Conf M&g Fragola Viva 120x25gr

Viva Confettura Fragole 120 x 25 g

18.60 €

6.20 € per kg

Add

Conf M&g Pesca Viva 120x25gr

Viva Confettura Pesche 120 x 25 g

18.60 €

6.20 € per kg

Add

S Rosa Confettura Classica Ciliegia

Santa Rosa Ciliegie 350 g

2.59 €

7.40 € per kg

Add
Show categories