Code Product: 000470224

Fiord Rigoni Albicocche 80x20g

1.85 Kg

27.63 €

14.94 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Fiord Rigoni Albicocche 80x20g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Conf M&g Fragola Viva 120x25gr

Viva Confettura Fragole 120 x 25 g

18.60 €

6.20 € per kg

Add

Conf M&g Albicocca Vas 48x28gr

Menz & Gasser Confettura Extra di Albicocche 48 x 28 g

25.62 €

19.06 € per kg

Add

Conf M&g Arancia Vas 48x28gr

Menz & Gasser Marmellata di Arance con Scorze a Fettine 48 x 28 g

25.62 €

19.06 € per kg

Add

Conf M&g Ciliegia Secchio 3 Kg

Menz & Gasser la Extra Ciliegia 3 kg

25.25 €

8.42 € per kg

Add

S Rosa Confettura Classica Ciliegia

Santa Rosa Ciliegie 350 g

2.59 €

7.40 € per kg

Add

Conf M&g Ciliegia Vas 48x28gr

Menz & Gasser Confettura Extra di Ciliegie 48 x 28 g

26.90 €

20.02 € per kg

Add
Show categories