Code Product: 000448292

Fecola Patate Paneangeli 250Gr

0.25 Kg

1.39 €

5.57 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Paneangeli, Paneangeli
  • Product: Fecola Patate Paneangeli 250gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Preparato Panna Cotta Uht 1lt

Galbani Professionale Preparazione per Panna Cotta 1 L

9.27 €

9.27 € per kg

Add

Prep P Angeli Pannafix 3bs

PANEANGELI PannaFix 3 x 10 g

0.69 €

7.67 € per kg

Add

Cameo Crema Catalana Gr 90

cameo Preparato per Crema Catalana 2 buste 90 g

1.59 €

1.77 € per kg

Add

Maizena Amido Mais Alsa 700 Gr

Maizena Amido di Mais 700 g

7.33 €

10.47 € per kg

Add

Cameo Budino Cioccolato Fondente 176Gr

cameo Preparato per Budino cremoso gusto Cioccolato Fondente 2 x 88 g

2.19 €

12.42 € per kg

Add

Grano Cotto Rebecchi Pastiera

Mariarosa Grano cotto 580 g

2.49 €

4.29 € per kg

Add
Show categories