Code Product: 000145138

Farina Spadoni 00 Marrone 25kg

25 Kg

26.46 €

1.06 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Spadoni 00 Marrone 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Gluten free

Ds Farina Senza Glutine

Schär Mix It Universale 1 Kg

4.35 €

4.36 € per kg

Add

Farina 0 Ism Manitoba 5kg

Simec Farina di grano tenero Tipo "0" Manitoba 5 kg

8.75 €

1.75 € per kg

Add

Barilla Farina 00

Barilla Farina tipo "00" 1000g

1.11 €

1.11 € per kg

Add

Farina Selezione Casillo Dolci 1Kg

Molino Casillo il Dolce Farina Tipo '00' 1000 g

1.25 €

1.26 € per kg

Add

Semola Lecca Fine 0.500

Semola Fine 500 g

1.45 €

2.90 € per kg

Add
Wholegrain

Farina Garofalo Speciale Integrale 1Kg

Garofalo tutto il Buono della Farina Integrale 1 Kg

1.95 €

1.96 € per kg

Add
Show categories