Code Product: 000111633

Farina Sele Casillo Integ 25kg

25 Kg

26.86 €

1.07 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Sele Casillo Integ 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Sele Casillo Integ Kg5

5 Kg

6.16 €

1.23 € per kg

Add

Farina Spadoni Ceci 500Gr

Molino Spadoni Farina di Ceci 500 g

2.59 €

5.18 € per kg

Add

Farin Caputo Fior Di Riso 500g

Caputo Fior di Riso 500 g

2.12 €

4.25 € per kg

Add

semola di grano duro barilla per pasta e pane

Barilla Semola Rimacinata Grano Duro Ideale per Pane e Pasta Fresca 1000g

2.66 €

2.66 € per kg

Add
Sardinian products

Galleu Semola Grano Duro Blu 1Kg

1 Kg

2.22 €

2.22 € per kg

Add
Gluten free

Ds Farina Senza Glutine

Schär Mix It Universale 1 Kg

4.35 €

4.36 € per kg

Add
Show categories