Code Product: 000112918

Farina Schar Di Riso S Glu 5kg

5 Kg

11.90 €

2.38 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Schar Di Riso S Glu 5kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina F/mag Dolci Soffici 1kg

Le Farine Magiche Dolci Soffici 1000 g

2.19 €

2.19 € per kg

Add
Wholegrain

Farina Integrale Barilla

Barilla Farina Integrale di Grano Tenero 1000g

2.55 €

2.55 € per kg

Add

Farina Selez Casi Multicer 5kg

Molino Casillo Le Speciali Multicereali Farina Multicereali con Semi 5 kg

13.74 €

2.75 € per kg

Add

Farina Caputo 1 Storica Kg25

Caputo Tipo 1 Farina di grano tenero 25 kg

46.49 €

1.86 € per kg

Add

Barilla Farina Tipo 0 Manitoba 1 Kg

Barilla Farina Tipo "0" Tipo Manitoba 1000 g

2.17 €

2.17 € per kg

Add

Farina Sele Casillo Integ Kg5

5 Kg

6.16 €

1.23 € per kg

Add
Show categories