Code Product: 000112145

Farina Posillipo Pizza Cro 25k

25 Kg

29.42 €

1.18 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Posillipo Pizza Cro 25k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Semolato Rimacinato Galleu 5kg

5 Kg

9.45 €

1.89 € per kg

Add

Semola Casillo Rimac Capp 5kg

Molino Casillo Le Speciali Senatore Cappelli Rimacinata Senatore Cappelli 5 kg

15.80 €

3.16 € per kg

Add

Best Seller

Crastan Pure' Di Patate 225gr

Crastan preparato per Purè di patate in fiocchi 3 x 75 g

1.95 €

8.48 € per kg

Add

Semola Lecca Fine 0.500

Semola Fine 500 g

1.45 €

2.90 € per kg

Add

Farina F/magiche Frittura 750g

Le Farine Magiche Fritture 750 g

2.49 €

3.32 € per kg

Add

Farina Spadoni Pizza Pz 3 25kg

Molino Spadoni Gran Mugnaio PZ3 Farina di grano tenero tipo "00" per Pizza Classica 25 Kg

40.08 €

1.60 € per kg

Add
Show categories