Code Product: 000114134

Farina Ism Stella Rossa 25kg

25 Kg

31.49 €

1.26 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Ism Stella Rossa 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Selezionata Casillo Tipo 0 1Kg

Molino Casillo Tipo '0' Farina Tipo '0' 1000 g

1.09 €

1.09 € per kg

Add

Galleu Semolato Rimacinato Grano Duro

1 Kg

2.09 €

2.09 € per kg

Add

Farina Caputo Nuvola 0 25kg

Caputo Nuvola Farina di Grano Tenero Tipo "0" 25 kg

51.45 €

2.06 € per kg

Add

Prepar Spadoni Pizza Nera 5kg

5 Kg

23.00 €

4.60 € per kg

Add

Farina Spadoni Ceci 500Gr

Molino Spadoni Farina di Ceci 500 g

2.59 €

5.18 € per kg

Add

Barilla Farina 00

Barilla Farina tipo "00" 1000g

1.11 €

1.11 € per kg

Add
Show categories