Code Product: 000119886

Farina Di Marco Pinsa "0" 25kg

25 Kg

60.68 €

2.43 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Di Marco Pinsa "0" 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Prepar Spadoni Pizza Nera 5kg

5 Kg

23.00 €

4.60 € per kg

Add

Barilla Farina 00

Barilla Farina tipo "00" 1000g

1.11 €

1.11 € per kg

Add

Farina Spadoni Mac Pietra 5kg

5 Kg

10.14 €

2.03 € per kg

Add

Farina Ism 00 25kg

Industria Sarda Molini Farina di Grano tenero Linea speciale per pizza 25 kg

27.76 €

1.11 € per kg

Add

Offer

Casillo Farina 00 Selezione 1Kg

Molino Casillo Tipo '00' Farina Tipo '00' 1000 g

1.10 €

0.90 €

0.90 € per kg

Add

Galleu Semolato Rimacinato Grano Duro

1 Kg

2.09 €

2.09 € per kg

Add
Show categories