Code Product: 000111741

Farina Casil Gr Ten Chiaia 25k

25 Kg

31.33 €

1.25 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Casil Gr Ten Chiaia 25k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Galleu Semolato Rimacinato Grano Duro

1 Kg

2.09 €

2.09 € per kg

Add

Pure' Pfanni 4buste X 75gr

Pfanni Purè di Patate in Fiocchi 4 x 75 g

3.39 €

11.30 € per kg

Add

Farina Spadoni Pizza Pz 3 25kg

Molino Spadoni Gran Mugnaio PZ3 Farina di grano tenero tipo "00" per Pizza Classica 25 Kg

40.08 €

1.60 € per kg

Add

Semola Grano Duro Ism 5 Kg

Simec Semola di grano duro 5 kg

6.99 €

1.39 € per kg

Add

Granito Lecca 500gr

granito”00” di grano tenero 500 g

1.35 €

2.70 € per kg

Add

Semola Rimacinata Galleu 5kg

5 Kg

11.01 €

2.20 € per kg

Add
Show categories