Code Product: 000202918

Fanta Bottiglia vetro 33Cl

Fanta Orange VAP

1.39 €

4.22 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Fanta
  • Product: Senza coloranti - Con aromi naturali Senza aggiunta di conservanti
  • Ingredients: Acqua
    Succo di arancia da concentrato (12%)
    Zucchero
    Anidride carbonica
    Acidificante acido citrico
    Aromi naturali di agrumi
    Stabilizzante gomma d'acacia
    Antiossidante acido ascorbico

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pepsi Regular 50cl

Pepsi 0,5 L

0.99 €

1.98 € per litre

Add

Schweppes Ginger Ale 4x180ml

Schweppes Ginger Ale 0,18 L ow x 4

5.47 €

7.60 € per kg

Add

Schweppes Pompelmo Rosa 4x180m

Schweppes Pompelmo in rosa 0,18 L ow x 4

5.05 €

7.02 € per litre

Add

Best Seller

Pepsi Cola Max Zero Pet 1,5lt

Pepsi Zero Zucchero 1,5 L

1.89 €

1.26 € per litre

Add

Oransoda 20 Cl

Oransoda 20 cl

0.89 €

4.45 € per litre

Add

Best Seller

Coca Cola Zero 1,5Lt

COCA-COLA Zero Zuccheri PET

2.39 €

1.60 € per litre

Add
Show categories