Code Product: 000449210

Dixan Liquido Smacchiante 19 Lavaggi

1 piece

6.99 €

6.99 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Dixan
  • Product: Dixan Liq Smacchiant 19 Lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Det Chantecl Lav Musc Bian 28m

Chanteclair Lavatrice Muschio Bianco 1260 ml

4.49 €

3.56 € per litre

Add

Chanteclair Bucato Cassa Mista lt 1

Chanteclair Sapone da Bucato Marsiglia 1000 ml

2.79 €

2.79 € per litre

Add

Amm Vernel Lavan 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Lavanda 2,970 L

4.79 €

1.61 € per litre

Add

Best Seller

General Liq Colore 44lav

General Color Nuova Formula 5in1 1,98 l

4.99 €

2.53 € per litre

Add

Vernel Conc Fresh Rosa 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Freschezza Floreale 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Best Seller

Sole Lavatrice Polvere 26mis

Sole Polvere lavatrice Bianco Splendente 26 lavaggi 1,3 kg

5.49 €

4.22 € per kg

Add
Show categories