Code Product: 000449211

Dixan Liquido Lavanda 19 Lavaggi

1 piece

6.45 €

6.44 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Dixan
  • Product: Dixan Liq Lavanda 19 Lavaggi
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Bio Presto Bucato Mano Ml 750

BIO PRESTO Bucato a Mano 750 ml

2.99 €

3.99 € per litre

Add

Best Seller

Deox Ammorbidente Concentrato Primavera 660Ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Fiori di Primavera, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per kg

Add

Best Seller

Fabuloso Ammorbidente Concentrato Magnolia Lavanda 1,25Lt

Fabuloso ammorbidente concentrato profumato Magnolia 1,25 L

3.49 €

2.79 € per kg

Add

Best Seller

General Liq Universale 44lav

General Universale Nuova Formula 5in1 1,98 l

4.99 €

2.53 € per litre

Add

Best Seller

Omino B Det Lav Color+ 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Color+ 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Ammor Winnis Conc Fiori 1250ml

Winni's Naturel Ammorbidente Concentrato Fiori Bianchi pouch 50 Lavaggi 1,25 l

4.29 €

3.43 € per litre

Add
Show categories