Code Product: 000449141

Detersivo Liquido Perlana Rosa 28 Lavaggi

1 piece

4.99 €

4.99 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Perlana, Perlana
  • Product: Det Liq Perlana Rosa 28 Lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Napisan Liquido Pmc 1lt

Napisan Additivo Liquido Disinfettante Classico 1 L

5.35 €

5.36 € per litre

Add

Ammor Winnis Conc Fiori 1250ml

Winni's Naturel Ammorbidente Concentrato Fiori Bianchi pouch 50 Lavaggi 1,25 l

4.29 €

3.43 € per litre

Add

Best Seller

Omino Bianc Addit Polv 500gr

Omino Bianco Additivo Smacchiante Polvere 500 g

5.29 €

10.58 € per kg

Add

Vanish Rosa Polvere 500gr

Vanish Oxi Action Polvere rosa Smacchiatore bucato 500g

5.49 €

10.98 € per kg

Add

Bio Presto Liq Fresc 35 Lav

BIO PRESTO Liquido Igiene & Freschezza 35 Lavaggi 1,575 l

5.99 €

3.79 € per litre

Add
Show categories