Code Product: 000580177

Det Polv Lav Fior Lavand 86mis

6 Kg

13.33 €

2.22 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Polv Lav Fior Lavand 86mis
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Fabuloso Ammorbidente Concentrato Magnolia Lavanda 1,25Lt

Fabuloso ammorbidente concentrato profumato Magnolia 1,25 L

3.49 €

2.79 € per kg

Add

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Best Seller

Omino Bianco Disinfettante Liquido 900Ml

Omino Bianco Additivo Igienizzante con tecnologia Deo+ 900 ml

3.29 €

3.66 € per litre

Add

Best Seller

Deox Ammorbidente Concentrato Primavera 660Ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Fiori di Primavera, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per kg

Add

Best Seller

Bio Presto Liq Colore 35lav

BIO PRESTO Liquido Color 35 Lavaggi 1,575 l

5.99 €

3.79 € per litre

Add

Det Lav Mon Amo Fresh Bl 26lav

Mon Amour Fresh Blue Detersivo Extra Profumato 1,560 L

4.39 €

2.82 € per litre

Add
Show categories