Code Product: 000318293

Det Lav Dash Classic Liq 40lav

1 piece

56.81 €

14.20 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Lav Dash Classic Liq 40lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Lenor Ametista/bouquet 40lav

Lenor Ammorbidente Lavatrice Concentrato, Ametista Rosa e Note di Muschio, 40 Lavaggi 840 ml

5.14 €

6.11 € per litre

Add

Amm Vernel Lavan 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Lavanda 2,970 L

4.79 €

1.61 € per litre

Add

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Best Seller

Omino Bianc Addit Polv 500gr

Omino Bianco Additivo Smacchiante Polvere 500 g

5.29 €

10.58 € per kg

Add

Det Lav Mon Amo Fresh Bl 26lav

Mon Amour Fresh Blue Detersivo Extra Profumato 1,560 L

4.39 €

2.82 € per litre

Add

Ammorb Vernel Blu 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Blu Oxygen 2,970 L

5.38 €

1.82 € per litre

Add
Show categories