Code Product: 000318296

Det Dash Power Pods Smac 19lav

1 piece

35.96 €

8.99 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Dash Power Pods Smac 19lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Winnis Detergente Lavatrice Eco 25 Lavaggi

Winni's Naturel Lavatrice Aleppo e Verbena 1,25 l

6.49 €

5.20 € per litre

Add

Coloreria Ital Nuovo Blu Notte

COLORERIA Blu Notte 350 gr.

6.99 €

19.97 € per kg

Add

Fabuloso Amm Conc Fresco 1.25l

Fabuloso ammorbidente concentrato Fresco Mattino 54 lavaggi 1,25 L

3.49 €

2.79 € per litre

Add

Vernel Conc Fresh Rosa 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Freschezza Floreale 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Ammorb Fiorillo Muschio B 4 Lt

4 Lt

4.23 €

1.06 € per kg

Add

Best Seller

Omino Bianco Disinfettante Liquido 900Ml

Omino Bianco Additivo Igienizzante con tecnologia Deo+ 900 ml

3.29 €

3.66 € per litre

Add
Show categories