Code Product: 000318295

Det Dash Pow Smacch Liq 20lav

1 piece

31.96 €

7.99 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Dash Pow Smacch Liq 20lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

General Liq Universale 44lav

General Universale Nuova Formula 5in1 1,98 l

4.99 €

2.53 € per litre

Add

Best Seller

Ammor Winnis Conc Fiori 775ml

Winni's Naturel Ammorbidente Concentrato Fiori Bianchi 31 Lavaggi 775 ml

2.89 €

3.71 € per litre

Add

Coloreria Ital Nuovo Blu Notte

COLORERIA Blu Notte 350 gr.

6.99 €

19.97 € per kg

Add

Ammorb Fiorillo Muschio B 4 Lt

4 Lt

4.23 €

1.06 € per kg

Add

Vanish Rosa Polvere 500gr

Vanish Oxi Action Polvere rosa Smacchiatore bucato 500g

5.49 €

10.98 € per kg

Add

Best Seller

Sole Lavatrice Polvere 26mis

Sole Polvere lavatrice Bianco Splendente 26 lavaggi 1,3 kg

5.49 €

4.22 € per kg

Add
Show categories