Code Product: 000318299

Det Dash Pow Pods Lenor 19lav

1 piece

35.96 €

8.99 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Dash Pow Pods Lenor 19lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vanish Rosa Polvere 500gr

Vanish Oxi Action Polvere rosa Smacchiatore bucato 500g

5.49 €

10.98 € per kg

Add

Ammorb Fiorillo Classico 4 Lt

4 Lt

4.23 €

1.06 € per kg

Add

Fabuloso Amm Conc Fresco 1.25l

Fabuloso ammorbidente concentrato Fresco Mattino 54 lavaggi 1,25 L

3.49 €

2.79 € per litre

Add

Vernel Conc Fresh Blu 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Blu 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Best Seller

Bio Presto Liq Class 35 Lav

BIO PRESTO Liquido Classico 35 Lavaggi 1,575 l

5.99 €

3.79 € per litre

Add
Show categories