Code Product: 000318298

Det Dash Pods Salvacolor 30lav

1 piece

55.60 €

13.90 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Dash Pods Salvacolor 30lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Detersivo Chanteclair Lavatrice Marsiglia 28 Lavaggi

Chanteclair Lavatrice Marsiglia 1260 ml

4.49 €

3.56 € per kg

Add

Best Seller

Fabuloso Ammorbidente Concentrato Magnolia Lavanda 1,25Lt

Fabuloso ammorbidente concentrato profumato Magnolia 1,25 L

3.49 €

2.79 € per kg

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add

Best Seller

Omino Bianc Addit Polv 500gr

Omino Bianco Additivo Smacchiante Polvere 500 g

5.29 €

10.58 € per kg

Add

Lenor Ametista/bouquet 40lav

Lenor Ammorbidente Lavatrice Concentrato, Ametista Rosa e Note di Muschio, 40 Lavaggi 840 ml

5.14 €

6.11 € per litre

Add

Best Seller

Smacchio Tutto Liquido Madel

Smacchio Tutto 250 ml

1.79 €

7.16 € per litre

Add
Show categories