Code Product: 000449616

Det Bucat Soflan Lana Del 900m

0.9 Lt

46.67 €

4.32 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Bucat Soflan Lana Del 900m
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ammor Deox Conc Van/arga 660ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Vaniglia e Argan, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per litre

Add

Vernel Conc Fresh Blu 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Blu 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add

Mollette Minerva Legno Giganti 10 Pz

Minerva 10 mollette in legno Giganti

1.59 €

1.59 € per piece

Add

Vanish Rosa Polvere 500gr

Vanish Oxi Action Polvere rosa Smacchiatore bucato 500g

5.49 €

10.98 € per kg

Add

Best Seller

Omino Bianco Disinfettante Liquido 900Ml

Omino Bianco Additivo Igienizzante con tecnologia Deo+ 900 ml

3.29 €

3.66 € per litre

Add

Lenor Oro/fiori 40lav

Lenor Ammorbidente Lavatrice Concentrato, Oro e Fiori di Vaniglia, 40 Lavaggi 840 ml

5.14 €

6.11 € per litre

Add
Show categories