Code Product: 000108572

Dessert Nestl Docel Tort Ciocc

0.78 Kg

27.41 €

35.13 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Dessert Nestl Docel Tort Ciocc
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Dolceneve Paneang 300 Gr

PANEANGELI Dolceneve 3 x 100 g

4.39 €

14.63 € per kg

Add

Grano Cotto Rebecchi Pastiera

Mariarosa Grano cotto 580 g

2.49 €

4.29 € per kg

Add

Prep Cameo Ciobar 600 Gr

cameo Ciobar Linea Professional Gusto Classico 600 g

9.98 €

16.63 € per kg

Add

Cameo Budino Pistacchio 122Gr

cameo Preparato per Budino cremoso al Pistacchio 2 x 61 g

2.63 €

21.58 € per kg

Add

Cacao Zuccherato Ferrero 250gr

Ferrero Cacao Zuccherato 250 g

3.88 €

15.53 € per kg

Add

Mousse Cioccola Alsa S-g Gr720

Carte d'Or Preparato in Polvere per Mousse al Cioccolato 3 x 240 g

20.52 €

27.36 € per kg

Add
Show categories