Code Product: 000437467

Confettura Zuegg Frutti Di Bosco 700Gr

0.7 Kg

4.77 €

6.82 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Zuegg, Zuegg
  • Product: Conf Zuegg Fr Di Bosco 700gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Conf Zuegg Fragola 320gr

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Fragole 320 g

2.79 €

8.72 € per kg

Add

Conf M&g Mirt Nero Vas 48x28gr

Menz & Gasser Confettura Extra di Mirtilli 48 x 28 g

32.67 €

24.31 € per kg

Add

Conf M&g Prugn Fantasy 400 Gr

Fantasy Confettura Extra Prugne 400 g

2.63 €

6.59 € per kg

Add

Conf Zuegg Zero Zucc Aran 220g

Zuegg Zero Zuccheri Aggiunti* Arance 220 g

3.45 €

15.68 € per kg

Add

Confettura Rigoni Natù Mirtilli Neri 240Gr

Rigoni di Asiago Natù Senza Zuccheri Aggiunti* Mirtilli neri di bosco bio 240 g

3.09 €

12.87 € per kg

Add
Biological

Rigoni Confettura Senza Zucchero Bio Fragola

Rigoni di Asiago Fiordifrutta Fragole e fragoline di bosco bio 250 g

4.35 €

17.40 € per kg

Add
Show categories