Code Product: 000437469

Confettura Zuegg Fragole 700Gr

0.7 Kg

4.55 €

6.49 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Zuegg, Zuegg
  • Product: Conf Zuegg Fragole 700gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Conf M&g Pesca Secchio 3 Kg

Menz & Gasser la Extra Pesca 3 kg

23.75 €

7.92 € per kg

Add

Best Seller

Conf Zuegg Pesca 320gr

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Pesche 320 g

2.79 €

8.72 € per kg

Add

Best Seller

Conf Zuegg Poker Ass.to 4x25gr

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Albicocche, Ciliegie, Fragole, Pesche 4 x 25 g

1.35 €

13.50 € per kg

Add

Best Seller

S Rosa Confettura Classica Albicocca

Santa Rosa Albicocche 350 g

2.59 €

7.40 € per kg

Add

Zuegg Confettura Extra Arance

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Arance 330 g

2.59 €

7.85 € per kg

Add

Confettura Albicocca Fantasy M&G 400Gr

Fantasy Confettura Extra Albicocche 400 g

2.63 €

6.59 € per kg

Add
Show categories