Code Product: 000470258

Confettura M&G Ciliegia E Rosa 240Gr

0.24 Kg

2.48 €

10.33 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Conf M G Ciliegia E Rosa 240gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Confettura M&G Fragola Fantasy 400Gr

Fantasy Confettura Extra Fragole 400 g

2.63 €

6.59 € per kg

Add

Conf M&g Pesca Viva 120x25gr

Viva Confettura Pesche 120 x 25 g

18.60 €

6.20 € per kg

Add

Conf M&g Fragola Viva 120x25gr

Viva Confettura Fragole 120 x 25 g

18.60 €

6.20 € per kg

Add

Conf M&g Pesca Secchio 3 Kg

Menz & Gasser la Extra Pesca 3 kg

23.75 €

7.92 € per kg

Add

Conf M&g Prugna Viva 120x25gr

Viva Confettura Prugne 120 x 25 g

18.60 €

6.20 € per kg

Add

Fruttino Zuegg Cotogna 4X40Gr

Zuegg Fruttino Snack-Break Cotogna 4 x 40 g

2.25 €

14.06 € per kg

Add
Show categories