Code Product: 000470174

Confettura Extra Peperoncino 100Gr

0.1 Kg

5.31 €

53.09 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Conf Extra Peperoncino 100gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Conf M&g Fragola Secchio 3 Kg

Menz & Gasser la Extra Fragola 3 kg

24.06 €

8.02 € per kg

Add

Miele M&g Viva Porz 100x20 Gr

Viva Miele 100 x 20 g

23.14 €

11.57 € per kg

Add

Conf M&g Prugna Viva 120x25gr

Viva Confettura Prugne 120 x 25 g

18.60 €

6.20 € per kg

Add

Best Seller

Zuegg Confettura Frutti Di Bosco

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Frutti di Bosco 320 g

3.25 €

10.16 € per kg

Add

Best Seller

Confett Rigoni Albic Bio 250gr

Rigoni di Asiago Fiordifrutta Albicocche bio 250 g

4.35 €

17.40 € per kg

Add

Zuegg Confettura Extra Arance

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Arance 330 g

2.59 €

7.85 € per kg

Add
Show categories